Hizmetlerimiz

Kaliteli hizmetin adresi

Loading
loading..

Çeviri Yönetimi

reinisch, hangi sanayi dalına ait olursa olsun her türlü dokümanınızı, uzmanlığı olan ve alanında deneyimli profesyonel çevirmenlerden oluşan güçlü kadrosuyla ihtiyaç duyduğunuz tüm dillere aktarabilmektedir. Gerek görüldüğü takdirde, ülkeden ülkeye değişiklik gösteren teknik yönergeler ve dilsel-kültürel alışkanlıklar nedeniyle oluşabilecek farklılıkları da yerelleştirme yöntemiyle ortadan kaldırmaktadır. Sunduğumuz hizmet, sadece dokümanların gerekli dillere çevrilmesiyle sınırlı değildir. Dokümanların oluşturulmasından çevrilmesine kadar olan bütün süreçleri içeren geniş bir hizmet yelpazemiz bulunmaktadır. Bu bağlamda dokümanlar, benzer metin öğelerinin tekrar çevrilmesini engelleyecek biçimde hazırlanmaktadır. En yeni araçları ve en ileri sistemleri kullanan bir firma olarak verimli bir iş akışına ve etkili bir doküman ve çeviri yönetim sistemine sahibiz.

Dokümantasyon

Tüm ihtiyaçları karşılayabilecek bir teknik dokümantasyon oluşturmak, nitelikli ve deneyimli uzmanların işidir. Farkımız, kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı çözümler üretebilmemizde yatıyor. Teknik dokümantasyon yasal kriterlere uygun olarak hazırlanmalıdır. Bu bağlamda teknik dokümantasyon ülke düzenlemeleriyle uyumlu olmalıdır ve yasaların öngördüğü emniyet kurallarıyla örtüşmelidir. reinisch, ürün kullanıcısına emniyetli bir kullanım için gerekli tüm bilgileri vererek, üreticiyi gereksiz sorumluluk riskinden korumaktadır. Şirketimiz yerinde araştırmadan metin oluşturmaya ve çeviriye kadar tüm dokümantasyon sürecini tek elden gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda format, grafikler, fotoğraflar ve baskı oluşturma da reinisch’in görevleri arasındadır. Verileri her türlü yayın ortamına aktarabilmek amacıyla tek kaynaktan veri kullanımı prensibine (Single Source Principle) göre çalışmaktayız.

Masaüstü Yayıncılık

Sayfa düzeni bir dokümanın içeriğini anlaşılır kılmalı ve okuyucusuna kolaylık sağlamalıdır. Bu kapsamda reinisch çeşitli yazılımları kullanarak dokümanlarınızı en iyi şekilde tasarlar ve ya mevcut dokümanlarınızı siz müşterilerimizin ihtiyaç ve arzularına göre yeniden şekillendirir. Masaüstü yayıncılık sadece sayfa düzeni sağlamaktan ibaret değildir. Bir dokümana uyguladığınız stil, renkler, grafikler ve fontlar ile ona ruh verirsiniz. Hedef kitleye uygun çalışmalar daima başarıya götürür.

Yazılım

Sizlere yazılımda da destek verelim... Bilgi yönetim sistemleri, Android ve Apple uygulamaları

Dört adımda hizmet vermek

1

Analiz

Analiz aşamasında dosyalar kısa sürede inceleniyor ve projenin maaliyeti çıkarılıyor.

2

Teklif

Size sunduğumuz teklifi onaylamanız durumunda çalışmaya başlıyoruz.

3

Çeviri

Projeyi alanında uzman ve hedef dili ana dili olan tercümanımıza veriyoruz. Çeviri aşaması tamamlandıktan sonra son aşamaya geçiyoruz.

4

DTP

Dokümanın sayfa düzeni tamamlandıktan sonra size baskı ve kullanıma hazır halde teslim ediliyor. Dilerseniz baskıyı da üstlenebiliriz.

İletişim

Şeffaf hizmet anlayışımızla sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız